بزرگترین گروه هوشمندسازی ساختمان دزدگیر هوشمند-امن باش

آلارم های هوشمند دارای حسگرهای داخلی هستند که می توانند انواع مشکلات و مشکلات را تشخیص دهند. مواردی وجود دارند که می توانند متوجه شوند که زیرزمین در حال آبگرفتگی است یا اگر یک پنجره و در شکسته شده است، در هزینه خسارت آب صرفه جویی کرده و با ترساندن مزاحمان از سرقت سرقت جلوگیری می کند. درون سنسورهای PIR از دو بخش تشکیل می شود، که هر کدام از ماده خاصی برای تشخیص نور مادون قرمز ساخته شده است. لنزی که در اینجا استفاده می شود، کار زیادی انجام نداده و دو بخش اصلی با توجه به میزان حساسیت تنظیم شده، حرکت اجسام را تشخیص می دهند. در وضعیت عادی هر دو بخش سنسور به یک میزان نور مادون قرمز از محیط اطراف مانند اتاق، دیوار و یا خارج از منزل دریافت می کنند.

همچنین این امکان برای شما فراهم است که بتوانید تا حد امکان این دزدگیر را براینیازهای خود شخصی سازی کنید، و در صورت نیاز میتوانید لوازم بیشتری مانند سنسور حرکتی یا سایر حسگرهای بیسیم به آن اضافه کنید . دزدگیر هوشمند دارای اپلیکیشن موبایل بوده که به راحتی کاربر می تواند سنسورهای مختلف را به پنل دزدگیر اضافه کند. ⬅️می توان چند نقطه در ساختمان را برای سیستم های هوشمند اعلام سرقت تعریف نمود. این نقاط همگی کنترل شده و در صورت ورود سارقین به هر منطقه، محل حضور آن ها مشخص خواهد بود. کارفرما می تواند این دزدگیرهای هوشمند را به شکل های متفاوتی تعریف کند.

سنسور های PIR سنسورهایی هستند که طول موج Infrared محیط اطراف را دریافت می کنند. هر جسمی که دمایش بالاتر از صفر درجه مطلق باشد دارای تشعشعات Infrared یا مادون قرمز است . اما این موج دارای طول موج های مختلف برای درجه حرارتهای متفاوت است .کاری که این سنسور انجام می دهد در واقع دریافت این امواج در رنج بدن انسان و تشخیص آن است .بدین وسیله شما یک آشکارساز حرکت دارید که فقط به حرکات بدن انسان حساس است . این سنسورها به خاطردید وسیع و پروسسی که در محیط انجام می دهند امروزه به یکی از اجزاء اصلی سیستمهای دزدگیر در خانه های هوشمند تبدیل شده اند به طوری که بیشترشرکتها در اکثر پروژه های اعلام سرقت خود از این سنسورها استفاده می کنند . مثلا در یک خانه دوبلکس ، کلیه اتاق خواب ها به زون 2، درب های ورودی به زون 1و راهرو ها و سالن پذیرایی به زون سوم و در نهایت سیم کشی داخل بلند گو ها و چشم ها و مدار تمپر به زون 24 ساعته متصل می شود .

يك مدار الكترونيكي كه می تواند تغييرات ولتاژ را که در پی تغییر میزان انرژي مادون قرمز رخ می دهد، در يك بازه زمانی مشخص اندازه گیری کرده و نسبت به آن واکنش نشان دهد. يك مدار الكترونيكي كه تغييرات ولتاژ ناشي از انرژي مادون قرمز كه به دليل حركت جسم در مقابل زون‌ها مي‌باشد را در يك زمان معين اندازه مي‌گيرد و نسبت به آن عكس‌العمل نشان مي‌دهد. دمای کارکرد رادار خطی بین 25- تا 55+ بوده و درشرایط آب و هوایی مختلف و شرایط جوی همچون برف و باران و هوای گرم و آفتابی کار میکند. چنانچه در حیاط خانه درختچه‌های بلند و مکان‌هایی وجود دارند که دزدان بتوانند درمیان آنها مخفی شوند تا به خانه شما وارد شوند، بهتر است این درختان و درختچه‌ها را کوتاه کنید.

قیمت دزدگیر منزل + امن ترین و بهترین محصولات بیسیم

بزرگترین گروه هوشمندسازی ساختمان دزدگیر هوشمند-امن باش

در این سیستم، اعلام سرقت هوشمند صورت می گیرد و می توان نقاط مختلف و مورد نظر خود را که دارای اهمیت خاصی هستند، از دیگر نقاط متمایز نمود و به صورت مجزا در کنترل داشت. در این سیستم هوشمند به محض ورود سارق به مناطق مورد نظر به راحتی می توان پی به وجود سارق برد و بدین صورت امنیت ساختمان هوشمند خود را تضمین نمود. دزدگیر هوشمند با توجه به نوع کاربری خانه، قابلیت تنظیم به اشکال مختلف را دارا می باشد.

برای حفاظت از ورود از طریق شکستن پنجره ها یا حتی ورود از طریق تخریب دیوار های جانبی یا سقف ، باید برای هر کدام از این موارد به تعداد لازم از این سنسور ها که به ضربه و لرزش حساس هستند استفاده کرد . سنسور مگنت به گونه ایی طراحی شده است که قابلیت نصب بر روی اکثر درب و پنجره های موجود در مکان های مختلف را دارا میباشد که بتواند پوشش مناسبی را ایجاد نماید.مانند سنسور های معرفی شده در این مقاله ، سنسور مگنت نیز به ۲ صورت باسیم و بی سیم وجود دارد و مورد استفاده قرار میگیرد. این سنسور در اصل یک سوئیچ در پوشش پلاستیکی ABS می باشد مگنت بی سیم نیز همانند نوع سیم دار وقتی که سنسور به قسمت مگنتی نزدیک است اتصال دو کناکت آن برقرار است که این کنتاکت ها مستقیما به زون های مورد نظر روی دستگاه وصل میشوند. به وسیله پیچ , روی دربها نصب میشوند و در انواع دیگر نیز توسط چسب دوطرفه داخل سنسور به چهارچوب پنجره ها و درها میچسبند. کنترل پنل دزدگیر بی سیم پارادوکس مدل MG5050 دارای 32 زون می باشد که 5 زون آن با سیم و با قابلیت دو برابر شدن است. در صورتیکه چند دزدگیر بتا در موقعیتهای جغرافیایی متفاوت نصب شده باشند از طریق اپلیکیشن سانترال، امکان مانیتورینگ تعداد نامحدودی دستگاه وجود دارد.همچنین قابلیت ضبط پیام هشدار دلخواه و نامگذاری ریموتها و زون های باسیم و بیسیم، موجب سهولت کار با این دستگاه شده است.

فروشگاه اینترنتی اچ دی تک، مرجع تخصصی پخش دوربین مداربسته

این سیستم از ترکیبی از حسگر‌ها استفاده می‌کند که از طریق فرکانس‌های رادیویی یا سیم‌ها با یک هاب مرکزی ارتباط برقرار می‌کند که با اتصال به تلفن همراه قابل www.amnbash.ir کنترل می‌باشد.. گنجایش باتری این مدل از دزدگیرهای هوشمند را 4500 میلی آمپر ساعت گزارش کرده‌­اند. شما می­‌توانید 15 چشمی یا مگنت بیسیم را بر روی سیستم ست نموده و آدرس­‌دهی کنید. ، بدون نیاز به تخصص خاص یا حضور نصاب در محل توسط مصرف کننده قابل انجام است. شما میتوانیدکل سیستم را بدون نیاز به ابزار یا هرگونه نصب حرفه ای تنظیم کنید و در صورت نیاز اجزای آن را در آپارتمان یا دفترکار گسترش دهید. شما هشدارهای این دزدگیر هوشمند را از دو طریق اینترنت و sms دریافت کرده و در صورت نیاز میتوانید با اپلیکیشن موبایل آن را مدیریت کنید.

  • دزدگیر منزل برا انها نصب شده بود و برای اطمینان از اینکه خانه همیشه به خوبی محافظت می شود نیاز جدی به ارتقا داشت.صاحب خانه یک سیستم مدرن، قابل اعتماد و هوشمند می خواست.
  • بهترین مزیت Z7-GSM نسبت به مدل های قبلی، امکان فعال و غیرفعال کردن زون ها از طریق نرم افزار است.
  • دانستن رفتارها و انگیزه ها و الگوهای موجود در پشت سرقت می تواند به شما در چگونگی جلوگیری از آن کمک کند، بر اساس تحقیقاتی که به عمل آمده است فصل تابستان بیشترین آمار سرقت را داشته و آن به دلیل مسافرت ها و تایم های بیشتری که شما در خانه نیستید.
  • لازم است در هنگام خرد پنل مرکزی دقت بسیار کنید تا بتوانید بهترین پنل را خریداری کنید.

توسط گلستان

گلستان عبدی