دوره آموزش ارز دیجیتال بزرگان کانون بورس آموزش بورس و ارز دیجیتال % | آموزشگاه کاسپین تبریز

قراردادهای دائمی به شما امکان دسترسی به اهرم را می‌دهد؛ یعنی می‌توانید موقعیتی بزرگ‌تر از تراز معاملاتی خود را اختیار کنید. اهرم به همان اندازه که به شما کمک می‌کند پول زیادی به دست آورید، می‌تواند خطرناک نیز باشد. وضعیت غیرمتمرکز ارز دیجیتال که هیچ سازمان فیزیکی از آن به طور رسمی پشتیبانی نمی‌کند. به‌طور مثال اگر فکر می‌کنید قیمت اتریوم افزایش می‌یابد، می‌توانید یک پوزیشن خرید باز کنید و زمانی که قیمت به نقطه‌ای که از آن راضی هستید افزایش یافت، قرارداد را ببندید. از سوی دیگر، اگر قیمت کاهش یابد، می‌توانید موقعیت درزمانی که می‌خواهید ببندید. قرارداد پیشرو معمولاً فقط یک تاریخ تحویل مشخص دارد، درحالی‌که در قرارداد آتی محدوده‌ای از تاریخ‌های تحویل وجود دارد.

دوره آموزش ارز دیجیتال بزرگان کانون بورس آموزش بورس و ارز دیجیتال % | آموزشگاه کاسپین تبریز

برای درک عمیق‌تر مفاهیم و اصطلاحات بازار می‌توانید مقالات موجود در بخش آموزش ارزهای دیجیتال را مطالعه کنید. برای گپ زدن با دانشجویان حال حاضر دوره بزرگان ارز دیجیتال به تقویم آموزشی کانون بورس مراجعه و ساعت هایی که دوره جامع ارزهای دیجیتال در حال برگزاری می باشد را مشاهده نمایید. در خصوص فعالیت در بازارهای مالی خارجی افتتاح حساب‌های بانکی بین‌المللی برای ایرانیان با موانع بسیاری روبروست ولی غیرممکن نیست. در هر حال این موانع ورود باعث می‌شوند ما به سمت گزینه‌های آسان‌تر دیگری سوق پیدا کنیم. تحلیل فاندامنتال یا تحلیل بنیادی تحلیلی است که به منظور پیداکردن ارزش ذاتی یک دارایی صورت می‌گیرد. در تحلیل بنیادی یا فاندامنتال با بررسی و مطالعة عوامل مختلفی ارزش ذاتی دارایی شناسایی می‌شود.

کندل استیک چیست؟ — آموزش الگوهای مهم به زبان ساده

در بازار ارزهای دیجیتال دسته‌ای از افراد هستند که به طور مستمر در حال خردی و فروش دارایی‌های دیجیتال هستند. اما دسته دیگر افرادی هستند که این دارایی‌ها را خریداری و سرمایه گذار هستند. اگر هیچ آشنایی با ترید در بازار کریپتو ندارید و مایل هستید در روزهای پیش رو به ترید ارز دیجیتال بپردازید، پیشنهاد ما این است که پایان مطالب این صفحه همراه ما باشید.

تریگر چیست و چه کاربردی در بورس و تحلیل تکنیکال دارد؟ — کامل و ساده

تکنولوٰژی‌های بلاک چین و رمزنگاری برای غیرمتمرکز کردن بسیاری از فعالیت‌هایی که امروزه به صورت متمرکز انجام می‌شوند ایجاد شده‌اند. به منظور اجرایی کردن این پروژه‌ها، وجود توکن‌های ارز دیجیتال لازم و ضرروی است چرا که بدون آن‌ها امکان ارزش‌گذاری غیرمتمرکز وجود نخواهد داشت. علاوه بر این، وجود توکن‌ها باعث تمایل افراد به استفاده از این پروژه‌ها و امن کردن آن‌ها می‌شود. بیت کوین اولین رمزارز ایجاد شده است به همین دلیل آموزش بیت کوین می‌تواند در درک درست از پروژه‌های ارز دیجیتال موثر واقع شود.

با این استیبل‌کوین می‌توانید ارز مورد نظر را تهیه کرده و سپس به کیف پول خود که مشهورترین آن‌ها تراست والت است انتقال دهید چرا که صرافی‌ها برای نگهداری دارایی‌های دیجیتال امن نیستند. اما تمایز اصلی بین این دو در مدت زمانی است که این دو گروه دارایی خریداری شده را نگهداری می‌کنند. سرمایه‌گذاران به دید بلندمدت اقدام به خرید ارز دیجیتال می‌کنند حال آن که معامله‌گران تمایل دارند دارایی‌ها را برای مدت کوتاه نگهداری و سپس با قیمت بالاتر به فروش برسانند.

  • در تحلیل تکنیکال با مواردی که در رابطه با تحلیل فاندامنتال به آن اشاره شد، نمی‌پردازیم و تنها روی نمودار قیمتی اقدام به تحلیل می‌کنیم.
  • تحلیل فاندامنتال یا تحلیل بنیادی تحلیلی است که به منظور پیداکردن ارزش ذاتی یک دارایی صورت می‌گیرد.
  • در آموزش ترید ارز دیجیتال از صفر تا صد اولین موضوع حائز اهمیت تسلط به مفاهیم اولیه است که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

توسط گلستان

گلستان عبدی