کاشی استیل | espinassco

اگر تمیز کردن هر روزه و به صورت منظم با آب گرم و دستمال نرم صورت گیرد، هیچگاه نیاز به تمیزکاری عمیق نخواهد بود. به یاد داشته باشید که هرگز از آب داغ برای این کار استفاده نکنید. اگر نیاز به شوینده هم داشتید، تنها یک یا دو قطره مایع صابون ملایم را با آب گرم مخلوط کنید. بافت اغلب این نوع فلزها معمولاً به یک سمت چیده شده است که با کمی دقت متوجه آن خواهید شد. یعنی یا به سمت چپ یا راست یا بالا و یا پایین کشیده شده است. اگر کاشی شما این مسیر را داشت، جهت دستمال کشیدن و تمیز کردن باید با چینش آن هم جهت باشد.

تایل کامپوزیت بین کابینتی کد 20555

به یاد داشته باشید که برای از بین بردن آن ها هرگز از فرچه یا سیم، اسکاج ظرفشویی و آب داغ استفاده نکنید. مفتخریم که به مدت ۸ سال در ضمینه ی فروش اینترنتی لوازم لوکس منزل فعالیت داریم و توانسته ایم رضایت۱۰۰٪ مشتری های عزیزمون داشته باشیم دستور کار ما ، رضایت مشتری ماست. در تجارت گرام ، قبل از خرید می توانید از راه های مختلف با مشاوران مجرب این شرکت در ارتباط باشید.

سرامیک پالرمو پلاس پیر استیل 120×120 مات Pier Steel

لایه رویه از جنس قطعات مجزای استیل که با رنگ ها و طرح های زیبایی مزین می باشد.همچنین استفاده از روکش سیلور جلوه ای خیره کننده را برای این محصول به ارمغان آورده است. لایه رویه از جنس استیل بوده که با رنگ ها و طرح های زیبایی مزین می باشد.همچنین استفاده از روکش نقره ای جلوه ای خیره کننده را برای این محصول به ارمغان آورده است. یک فرد متخصص در این حوزه می تواند پس از انجام محاسبات مورد نظر به راحتی برای شروع به کار اقدام نماید. ابتدا برای نصب کاشی استیل نیاز است که روکش آنها را جدا کرده تا بتوان نوع چیدمان، سطح آن ها را مشاهده کرد. ژیکال به عنوان یکی از جوانترین و بزرگترین مجموعه ها در صنعت کاشی استیل ، رشد قابل توجهی در سال های گذشته داشته است.این رشد از اقدامات ابتکاری و روحیه کارافرینی نشات گرفته است .

  • این دیوارپوش مدرن در ابعاد 30 در 30 سانتی متر تولید می شود.
  • با کمک گرفتن از یک دستمال میکروفایبر و دستمال نانو میتوان برای تمیز کردن این نوع کاشی عمل نمود.
  • امروزه به جای کاشی های سرامیکی، کاشی های جدیدی برای پر کردن فضای بین کابینت ها در آشپزخانه به بازار آمده که جنس اغلب آن ها فلز و استیل می باشد.
  • تایل استیل درجه یک می تواند برای زیبایی دکوراسیون ساختمان و همچنین استفاده از نور، کاربرد بالایی داشته باشد.
  • این محصول در ابعاد و طرح‌های مختلفی تولید شده است که می‌توانید در فروشگاه سرام پخش انواع طرح و رنگ‌های موجود را مشاهده کنید.

کاشی استیل | espinassco از پولیش های صنعتی و تجاری موجود در فروشگاه ها که مخصوص پوشش دهی فلزات است نیز می توان برای این کار و به جای روغن زیتون استفاده کرد. البته از دیگر روغن ها مثل روغن بچه هم می توانید استفاده کنید. 3- روی کاشی های فلزی روغن زیتون بزنید تا کاشی براق به نظر آید. 3- آب و سرکه را روی تمامی لکه ها و آلودگی ها اسپری کرده و اجازه دهید 5 دقیقه سرکه روی کاشی بماند.

توسط گلستان

گلستان عبدی