فروشگاه اینترنتی شومینه و باربیکیو فروش انواع شومینه گازی ، برقی ، هیزمی و

شومینه از گذشته تا به امروز به عنوان یک وسیله گرمایشی زیبا و جذاب مورد استفاده گرفته است. این وسیله نه تنها فضای خانه را گرم می کند، بلکه به عنوان یک عنصر دکوراتیو، زیبایی فضای اتاق را دوچندان می نماید. برای انتخاب رنگ و یا ایجاد نقش بر روی آن هم محدودیت نخواهید داشت. شیشه، دیزاین شومینه شما را از مدرن به فوق مدرن تبدیل می کند، چون به طرز فوق العاده ای زیباست و همینطور به آسانی با انواع تم های دکوراسیون داخلی ترکیب می شود. شومینه برّاق و شیشه ای شما هر چه بازه زمان بیشتری در منزل بماند، تأثير بیشتری بر فضا می گذارد. شومینه الکل سوز از اتانول برای ایجاد حرارت استفاده می کند و به علت عدم نیاز به هواکش، نصب بسیار آسانی دارد.

فروش و تعویض شیشه اجاق گاز رو میزی

بنابراین قبل از هر گونه اقدامی ابتدا به این سؤال پاسخ دهید که چه نوع سوختی را برای آن مد نظر گرفتید. روش دوم دیگر استفاده از تهویه طبیعی بدون استفاده از دودکش و یا لوله تهویه می باشد. برای اجرای این روش نیاز به منطقه ای وسیع برای ایجاد شعله داریم. پاشیدن سبک روی باغچه سبزی باعث اضافه شدن آهک و پتاسیم می‌شود.

و سپس ویژگی‌های طراحی اضافی مانند شومینه دودکش (در صورت نیاز) وجود دارد. راهنمای انتخاب و خرید شومینه ایستادهیک شومینه ایستاده جایگزین عالی برای شومینه سنتی باز است. اگرچه اجاق‌های هیزمی صرفاً شومینه نیستند، اما جایگزین مناسبی برای اجاق‌هایی هستند که فضایی برای شومینه ندارند. راهنمای انتخاب و خرید شومینه در انواع مختلفشومینه اتانولی شباهت زیادی به شومینه با سوخت ژل دارد با این تفاوت که به جای سوخت ژل از سوخت بیواتانول مایع استفاده می‌کند. شومینه گازی مدرن) و شومینه دیواری lcd در بازار وجود دارند.

گارد شومینه – کد 407

برخی از مدل‌ها را می‌توانید خودتان نصب کنید، اما برای نصب سایر مدل‌ها به یک متخصص نیاز دارید و پول بیشتری به صورت حساب شما اضافه می‌کند. گران ترین شومینه نوع هیزمی یا چوب سوز است، به خصوص شومینه ای که از ابتدا ساخته شده است. هزینه‌های بازسازی، ساخت و نصب یک شومینه جدید هیزمی می‌تواند حتی برای یک مدل ساده از دیگرر انواع دیگر گران تر باشد. نصب شومینه از فرو ریختن ساده یک شومینه برقی ایستاده تا صرف هفته‌ها برای بازسازی خانه خود برای یک شومینه هیزمی کاملاً جدید متغیر است. مکانی که می‌خواهید شومینه شما قرار بگیرد، تعیین می‌کند که چه نوع شومینه‌ای را بخرید.

قاب شومینه سنگی آژیانه کد ده

فروشگاه اینترنتی شومینه و باربیکیو فروش انواع شومینه گازی ، برقی ، هیزمی و می‌توانید شومینه‌های برقی را تنظیم کنید و همچنین در صورت گرم شدن محیط، شومینه را خاموش کنید و یا در صورت نیاز شومینه را بر روی درجه پایین‌تری تنظیم کنید. شومینه‌های برقی در میان انواع شومینه‌ها یکی از مقرون به صرفه‌ترین مدل‌ها می‌باشد که حتی نصب آسانی هم دارند. شومینه‌های برقی بر خلاف شومینه‌های گازی و چوبی نیازی به نگهداری و تعمیر ندارند و لازم نیست نگران مشکلات گاز گرفتگی و یا به جای گذاشتن دود در اطراف شومینه باشید. می‌توانید شومینه‌های برقی را با توجه به دکوراسیون منزل خود در انواع ستونی، دیواری و زمینی خریداری کنید و به فضای منزل خود اضافه کنید. محل قرارگیری شومینه معمولاً در گوشه اتاق، بین دیوار و یا در وسط فضای داخلی قرار می گیرد.

درواقع شما در حال اضافه کردن چیزی به فضا هستید که هر لحظه هنگام سوختن در حال تغییر رنگ، تغییر شکل و … است و تلألو جلوه بصری متفاوت و جذاب جدیدی ایجاد می کند. اتاق بهترین ایده ها را برای طراحی دکوراسیون خانه یا بازسازی آن ارائه می نماید. همانطور که تا الان مشاهده کردید شومینه های مدرن گازی با اینکه طراحی ساده و بدون زرق و برق دارند، اما نمایی بسیار شیک و زیبا دارند. در تمام این مدل ها توجه خاصی به طراحی شومینه شده و آنرا بعنوان یک عنصر اساسی و مهم در دکوراسیون بحساب می آورند. برای پر کردن فضاهای خالی در گوشه خانه شومینه گزینه بسیار مناسبی است، اما بغیر از گوشه ها، دیوارهای اتاق نشیمن و همینطور مدل های مستقل برای پذیرایی مکان های جذابی برای تعبیه یک شومینه مدرن گازی هستند.

  • در حالی که بسیاری از بسیاری از کارشناسان، استفاده از شومینه‌های چوبی را در خانه‌های جدید توصیه نمی کنند اما می‌توانند به شکلی نوستالژیک خوب باشند.
  • به این معنی که شما نباید به یک شومینه ژل سوز به عنوان منبع اصلی گرما تکیه کنید.
  • کیفیت و دوام , زیبایی و دکوراسیون مدرن , شهر شومینه خدمات پس از فروش مناسب و سریع در کنار قیمت مناسب محصولات باعث شده تا دنیای شومینه سهم عمده ای از بازار صنعت شومینه را در اختیار داشته باشد .
  • معمولاً قسمت فریم یا قاب از چوب است و قسما آتشدان به دلیل نیاز به تحمل حرارت از فلز با رنگ کوره ای استاتیک ساخته می شود.
  • برای خرید گارد شومینه شماره سه بر روی افزودن به سبد خرید کلیک کنید و یا با ما تماس بگیرید.

توسط گلستان

گلستان عبدی