مشاور مالیاتی،خدمات مالیاتی، مشاور مالیاتی رایگان، مشاور مالیاتی آنلاین، بهترین مشاور مالیاتی | تکس مپ

کارشناسان مالیاتی ما از راهکارهایی ویژه برای کاهش میزان بدهی مالیاتی شما استفاده میکنند و سعی در به حداقل رساندن بدهی مالیاتی شما دارند. بنا بر این بهتر است از مشاوره های مالیاتی افراد متخصص در این زمینه بهره گرفت. مشاوره با برترین و خبره‌ترین مشاوران در سریع‌ترین زمان ممکن را به صورت حضوری، تلفنی و نوشتاری در آنی‌مشاور تجربه خواهید کرد.

اگر بدهکاری مالیاتی دارید و مشکلاتی برای کسب و کار شما ایجاد شده است شرکت حسابداری آریا تهران برای شما خدمات مشاوره مالیاتی رایگان ارائه میدهد. مشاور مالی و حسابدار در زمینه امور اجرایی وظایف یکسانی را برعهده دارند. مدیران شرکت‌ها در تنظیم برنامه‌های مالی و مالیاتی مجموعه تحت‌ نظر خود از مشاوره مالیاتی بهره می‌برند؛ بنابراین مشاور مالیاتی حتی اگر در ردیف کارمندان رسمی یک شرکت نباشد، نسبت به تحقق این اهداف مسئول هستند.

مشاوره مالیاتی حضوری در محل

شما می توانید برای استفاده از خدمات مشاوره مالیاتی به دفاتر خدمات مشاوره مالیاتی یا موسسات مشاوره مالیاتی مراجعه نمایید و از آنها کمک بخواهید. یکی از این موسسه های خدمات مشاور مالیاتی در غرب تهران، موسسه صالح اندیشان می باشد. این موسسه با ارائه خدمات در زمینه، مشاوره و تنظیم اظهارنامه های مالیاتی و چگونگی نحوه پرداخت مالیات به مشتریان خود بهترین راه حل را پیشنهاد می دهند. شاید باورش برای‌تان سخت باشد، اما بعد از آخرین اصلاحیه قانون مالیاتها و از ابتدای سال ۱۳۹۵ سازمان امور مالیاتی دیگر به دنبال وصول مالیات از مودیان نیست! بلکه با دریافت اطلاعات درآمدی و معاملاتی مودیان حقیقی و حقوقی از طریق سامانه‌های الکترونیکی مالیاتی اقدام به محاسبه و تشخیص مالیات می‌نماید. به عبارت دیگر، در سال‌های اخیر ارائه اظهارنامه و دفاتر تفاوت چندانی در تشخیص و تعیین مالیات متعلقه ندارد؛ زیرا اطلاعات فعالیت‌های اقتصادی مودیان به صورت کاملا دقیق و حساب شده به اداره مالیاتی ارسال می‌شود.

  • ارائه مشاوره مالیاتی رایگان به عنوان یک مسولیت اجتماعی برای مجموعه تضمین حساب است.
  • ولی در مورد معاملات فصلی با توجه به اینکه در موضوع مفاصاحساب و تایید آن ، باید در زمان ارسال مفاصاحساب نه در زمان تایید، گزارش معامله ارسال شود؛ این مورد هم رویداد مالی معامله در زمان ایجاد باید گزارش شود.
  • هر چند که نمی توان انتظار حل پرونده های سنگین مالیاتی را از این روش داشت اما به نسبت می توان پاسخ سوال های بسیاری را در مورد قوانین و مقررات مالی از طریق تلفن دریافت کرد.
  • این افراد نه تنها دانش کافی در زمینه ی مالی و حساب داری مالیاتی، بلکه اشراف کامل به قوانین حقوقی مالیاتی نیز دارند و به همین علت به این مشاورین مالیاتی، وکیل مالیاتی هم گفته می شود.

معمولا اشخاص با توجه به کیفیت خدماتشان دستمزد دریافت می نمایند و اگر در مواقعی با یک مشاور مالیاتی با مهارت بالا و همچنین دستمزد نسبتا بیشتر به سایرین برخورد کردید به راحتی ایشان را از دست ندهید. به همین موجب طی زمان بعدا متوجه خواهید شد که استخدام مشاور مالیاتی قوی و خوب برای شما صرفه بیشتری خواهد داشت تا یک مشاور مالیاتی با عملکرد ضعیف و دستمزد کمتر. سلام به شما از نظر کارشناس امور مالیاتی ثبت در دفاتر و تطبیق با اظهارنامه ملاک محاسبه است و ضمن اینکه حتما باید در اظهارنامه درج میشد تا از میزان مالیات متعلقه هم کسر می گردید. اطلاعات پرونده الکترونیک شما با کد رهگیری ———-در نظام مالیاتی کشور ثبت گردید. جهت دریافت اطلاعات کاربری و تکمیل پرونده خود بر روی لینک زیر کلیک نمایید و اطلاعات مورد نیاز را ثبت نمایید. 2-در زمان خرید اوراق هیچگونه وجهی بابت مالیات از شما کسر نخواهد شد و معامله گر فقط در زمان فروش اوراق موظف به پرداخت مالیات می باشد و همچنین طبق ماده 145 ق م م سود سهام بورس اوراق بهادار از پرداخت مالیات معاف می باشد.

آشپزخانه ها و کافی شاپ ها هم مشمول ارزش افزوده شدند

استفاده از کد اقتصادی در هر کسب و کاری میتواند ماخذ دریافت مالیات باشد و برای شما مبلغی به عنوان مالیات در نظر گرفته شود. یکی از سوالاتی که مطرح میشود این است که چگونه مشاور مالیاتی شویم و از این راه کسب درآمد داشته باشیم. شما یا باید در دانشگاه در رشته حسابداری مالیاتی فارق التحصیل شده باشید و یا مدرک حسابداری مالیاتی از آموزشگاه های حسابداری دریافن کرده باشید. دریافت کردن مشاوره امور مالیاتی آنلاین می تواند راه حلی بی دردسر و کم هزینه به نسبت مشاوره حضوری برای حل مسائل مالیاتی باشد.

مشاور مالیاتی،خدمات مالیاتی، مشاور مالیاتی رایگان، مشاور مالیاتی آنلاین، بهترین مشاور مالیاتی | تکس مپ

توسط گلستان

گلستان عبدی